54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

Powiew świeżości w Jachtklub Elbląg…

Powiew świeżości w Jachtklub Elbląg…

Pomimo niepogody która o tej porze roku na Żuławach jest normą – wietrznie, mokro i nieprzyjemnie, Nowy Rok 2024 rozpoczęliśmy w klubie pracowicie. Wykorzystujemy chwile spokoju w hotelu na modernizację obiektu aby nasi goście mogli poczuć się u nas jeszcze bardziej komfortowo.

Przyszedł ten czas aby uzyskać wymagane odbiory budowlane i elektryczne obiektu musieliśmy zaangażować się bardziej niż dotychczas. Tym razem zajęliśmy się I piętrem. Przy tak zgranej, profesjonalnej ekipie prace przebiegają bez zarzutu już drugi tydzień. Jest już nowa posadzka z płytek ceramicznych, instalacja elektryczna i czyste, świeże ściany.

Przepraszamy za utrudnienia w komunikacji, pył, hałas i zimno ale zbliżamy się już do końca remontu, którym również jesteśmy zmęczeni. Zmęczeni ale zadowoleni! Bezpieczeństwo gości i Wasze to nasz priorytet.

Przed nami kolejne wyzwanie, mianowicie bal karnawałowy (10.02.2024 r.), który bardzo mocno nas motywuje do zakończenia remontu właśnie w zbliżający się weekend.

Jeśli jesteście ciekawi zmian, które zachodzą zapraszamy do klubu już 12.02.2024 r. niezmiennie na najlepszą kawę w mieście.