54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

WYNAJEM SALI

Oferujemy wynajem sali na organizację imprez okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę o łącznej wielkości 85m2 częściowo przedzieloną ścianką. Część, w której są ustawione stoły z krzesłami na 47 m2, pozostała to wolna przestrzeń. Do sali przylega aneks kuchenny, z którego można serwować przygotowane wcześniej jedzenie. Na wyposażeniu posiadamy komplet zastawy stołowej (talerze, szklanki, filiżanki, sztućce), obrusy. Można również skorzystać z naszego sprzętu nagłośnieniowego (dostęp przez USB, CD/DVD, jack). W cenie wynajmu udostępniamy również nieodpłatnie duży parking. 

Nasza sala sprawdzi się na przede wszystkim na organizację imprez okolicznościowych w porze dziennej, takich jak chrzciny, komunie, stypy, spotkania i pikniki firmowe. Przy organizacji wydarzeń całonocnych, jak obchody urodzin czy wesela, w chwili obecnej oferujemy wyłącznie wynajem sali łączony z wynajmem pokoi hotelowych.

Proponujemy skorzystanie z naszej bazy noclegowej z 31 miejscami w pokojach dwu i trzyosobowych. Ceny noclegów przy wynajmie sali są ustalane indywidualnie i nie przekraczają standardowej stawki za nocleg. Zobacz cennik.

Opłata za wynajem sali ustalana jest indywidualnie. Zależy przede wszystkim od terminu imprezy i ilości usług dodatkowych. W celu omówienia szczegółów i przygotowania oferty prosimy o kontakt z kierownikiem klubu drogą mailową. Kontkat.

Przepraszamy, nie wynajmujemy sali na okoliczność 18 urodzin. Niemniej wszystkim jubilatom życzymy z tej okazji wszystkiego dobrego!