54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

REKRUTACJA

Stowarzyszenie Jachtklub Elbląg już od września zaprasza dzieci w wieku 9-10 lat na całoroczne szkolenie żeglarskie.  Jeśli chcecie, aby wasze dziecko aktywnie spędzało, czas na świeżym powietrzu ucząc się przy okazji fascynującej sztuki żeglowania, współpracy w grupie oraz dbania o środowisko naturalne to jest to miejsce dla Was.

Sezon zimowy:

            Podczas naszych zajęć dzieci dowiedzą się po czym poznać skąd wieje wiatr, jak przygotować siebie oraz swój sprzęt do żeglugi, jak złapać wiatr w żagle i wyprzedzić swoich kolegów oraz jak przewrócić łódkę i jak łatwo ją postawić. Młodzi żeglarze będą uczyć się wykonywać manewry na wodzie łodzią typu Optimist oraz wezmą udział w rejsie po wodach Zalewu Wiślanego . Zimowy czas obfitował będzie w zajęcia sportowo-rekreacyjne na sali sportowej, basenie, lodowisku oraz ściance wspinaczkowej. W przyszłości chcemy, aby uczestnicy zajęć zdobyli stopień  żeglarza jachtowego oraz brali udział w regatach sportowych.

Sezon letni:

            Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu na terenie Jachtklubu Elbląg, Pływalni oraz Sali sportowej. Szkolenie prowadzą wykwalifikowani trenerzy żeglarstwa. Koszt takich zajęć wynosi 200 zł/mc. Zapraszamy do żeglarskiej przygody!

            Zapisy na zajęcia prowadzimy pod numerem telefonu: 503-095-218, gdzie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Ahoj  żeglarze i do zobaczenia !