54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

Pozytywne Elblążanki w Jachtklub Elbląg…

Pozytywne Elblążanki w Jachtklub Elbląg…

Grupa niezwykle POZYTYWNYCH KOBIET wpisuje się każdego dnia w historię Stowarzyszenia Jachtklubu Elbląg. Sami sobie zazdrościmy takiej przyjaźni. Te niezwykłe kobiety wchodząc na teren mariny swoim blaskiem, uśmiechem, pozytywną energią oświetlają pół miasta.

czas ognisko zacząć…
letnie wspomnienia różane…

Dbają o nasze otoczenie pieląc, karczując i sadząc kwiaty, których piękno możecie podziwiać każdego dnia wchodząc na teren Jachtklubu. Kwiaty pochodzą z własnych ogrodów, więc są sprawdzone i zahartowane na wszystkie możliwe sposoby. Nikt im nie każe, same z siebie przychodzą i pracują kiedy jest taka potrzeba. Operują niezliczoną gamą kolorów i odmian kwiatów a my codziennie uśmiechamy podziwiając to piękno.

relaks po ciężkiej pracy w cieniu brzozy

Uwielbimy te wizyty a czas przeliczamy na letnie wspomnienia: bezowe, irysowe, piwoniowe i różane, teraz jest hortensjowe 🙂

letnie wspomnienie irysowe

Trudna sztuka zielarska jest nie do opanowania dla zwykłego śmiertelnika ale pod czujnym okiem POZYTYWNYCH ELBLĄŻANEK zgłębiamy wiedzę i uczymy się pielęgnować kwiaty i dbać o nie jak należy.

letnie wspomnienie hortensjowe..

W naturze naszych bohaterek jest ruch więc nic dziwnego, że jeszcze znajdują czas na przyjemności dla ducha i ciała. Tak właśnie, joginka Basia dba o formę naszych Pań, często widzimy jak skaczą, wiszą i stoją na głowie. Kto by pomyślał, a jednak… Takie po prostu on są.

..także twarze Elbląskiej Szkółki Żeglarskiej
poranna gimnastyka nigdy nie jest zła, zdobywanie formy…

Pomimo tego że nie są członkiniami naszego klubu bywają u nas. Widzimy się na uroczystościach, koncertach, imprezach itp.. i bardzo dobrze nam z tym. Cieszymy się, że dobrze się z nami i u nas nas czują.

otwarcie sezonu żeglarskiego 2023 w Jachtklub Elbląg

Dziękujemy za wczoraj, dzisiaj i za zawsze, za to kim jesteście i co robicie. Za Waszą mądrość, pracę i dobre słowo, za WSZYSTKO!!!

prace w terenie….
wypielone ogrody…
Panie przy pracy…
letnie wspomnienie bzowe..
i odpoczynek po pracy…