54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

Otwarcie sezonu już za nami…

Otwarcie sezonu już za nami…

Sezon żeglarski 2023 uważamy za otwarty !!! Ceremoniał uroczystego wciągnięcia bandery na maszt dokonał z należytą powagą nasz kolega żeglarz Tomasz Kolasiński, za co serdecznie dziękujemy.

Komandor Adam Kapczyński, powitał wszystkich przybyłych na uroczystość gości krótkim przemówieniem. To wyjątkowa okazja do spotkania, wspólnych rozmów i świetnej zabawy przy pięknej, słonecznej pogodzie. Było ognisko z kiełbaskami, ciasto i najlepsza kawa w mieście…

fot. kolega żeglarz Andrzej

Wszystkim gościom, którzy zdecydowali się być z nami w tym uroczystym dniu serdecznie dziękujemy za obecność i wspólne świętowanie… Jesteście wspaniali, nasze magiczne miejsce przyciąga serdecznych i uśmiechniętych ludzi.

fot. kolega żeglarz Andrzej

Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy pomogli w przygotowaniu i obsłudze imprezy.

fot. Małgorzata

Drogie Panie spisałyście się na medal!!! Tyle wybornych, smakowitych kulinarnych arcydzieł sztuki nasza marina jeszcze nie widziała :). Panom dziękujemy za asekurację, wsparcie silnej ręki też się przydało. O wytrawne smaki zadbał Pan Wojciech, kiełbaska palce lizać… dziękujemy.

fot. Małgorzata

Nieocenioną pracę w upiększeniu naszego terenu wykonały zaprzyjaźnione „Pozytywne Elblążanki”. Drogie Panie jesteście WIELKIE!!! Piękne dzięki za wszystko. Jest pięknie i będzie, pojawiły się kolejne sadzonki roślin..

fot. Małgorzata

Fotorelację z imprezy przygotował kolega żeglarz Andrzej, dobre oko i chwila cierpliwości a efekty możecie Państwo podziwiać sami. Kapitanie Stanisławie, dziękujemy za nadzór nad pracami technicznymi na terenie mariny, kod flagowy pojawił się na maszcie a kotwica bije blaskiem do dziś.

fot. Małgorzata
fot. Małgorzata

Trudno nam wyrazić wdzięczność i wymienić każdego, kto pomógł w organizacji „Otwarcia sezonu”, zatem dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za moc dobra, życzliwości i pozytywną energię. Dziękujemy za to że jesteście.

Fot. Małgorzata

Życzymy Państwu w rozpoczynającym się sezonie dużo zdrowia, pogody ducha, uśmiechu i samych pomyślnych wiatrów, zwłaszcza na powrocie kierujących do naszego Jachtklubu.

STOPY WODY POD KILEM!!!!

fot. Małgorzata – marina Jachtklub Elbląg