54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

Oferta pracy sezonowej – bosman

Jachtklub Elbląg zaprasza do dołączenia do zespołu obsługującego działalność stowarzyszenia na sezon letni. Praca w trybie zmianowym polega na obsłudze klientów mariny żeglarskiej.

Profil kandydata:

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej;
  • Sumienność, dobra organizacja pracy;
  • Sprawność w działaniu, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Umiejętności pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi;
  • Umiejętność radzenia sobie w zaskakujących sytuacjach, pokonywania trudności;
  • Dyspozycyjność;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziana;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.

Zakres zadań:

  • obsługa ruchu żeglarskiego w porcie jachtowym, hangarze i na terenie,
  • witanie gości mariny, wyznaczanie miejsc do cumowania, pomoc w cumowaniu;
  • udzielanie informacji o usługach mariny, wysokości opłat, kontrola wniesionych opłat;
  • prowadzenie dokumentacji pracy portu;
  • utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynków i w ich otoczeniu
  • wykonywanie prac gospodarczych (koszenie, pielenie, naprawy itp.);
  • dbanie o przestrzeganie etykiety żeglarskiej,
  • dbanie o wizerunek organizacji;
  • wykonywanie innych czynności związanych z prowadzoną działalnością zleconych przez przełożonych.

Oferujemy:

  • niezbędne przeszkolenie;
  • możliwość podjęcia stałej współpracy po sezonie;
  • rozpoczęcie zatrudnienia – maj br.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres jachtklub@jachtklub.elblag.pl