54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

Reprezentanci z Jachtklub Elbląg na „Tall Ships Klaipėda 2024”

W Kłajpedzie obecnie trwa Tall Ships Klaipėda 2024 w ramach regat The Tall Ships Races 2024, w których uczestniczą przedstawiciele Jachtklub Elbląg, żeglarze Artur i Paweł. Z przesłanych zdjęć wynika, że godnie reprezentują nasz klub, bandery powiewają a my czekamy na relacje z wyścigu.

Dziękujemy za piękne zdjęcia i zazdrościmy wspaniałej przygody!

Uważa się, że w WYDARZENIU weźmie udział od 6 do 10 dużych żaglowców. To fantastyczna okazją dla gości do wejścia na pokład wielu pięknych żaglowców z całego świata, podczas gdy tysiące członków załogi będzie spotykać się i rywalizować ze swoimi odpowiednikami, stawiając międzynarodową przyjaźń i kulturę na pierwszym planie tego wyjątkowego wydarzenia. To pierwszy etap wyścigu, który rozpocznie się w Kłajpedzie, a zakończy na wybrzeżu Szczecińskim.