54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

Jachtklub Elbląg z miastem na Elbląskich Dniach Chleba

Jachtklub Elbląg z miastem na Elbląskich Dniach Chleba

Wyjątkowe wydarzenie na rzece Elbląg!!!
Po raz pierwszy w historii, żeglarze i motorowodniacy z Jachtklub Elbląg wzięli udział w uroczystych obchodach #ElbląskichDniChleba, które zagościły na elbląskie ulice w dn. 26-28.08.2023 r.

W sobotni wieczór, uśmiechnięci, z banderami w rękach i na masztach wzięliśmy udział w paradzie statków na Bulwarze Zygmunta Augusta.

Kilkadziesiąt jednostek naszych klubowiczów i przyjaciół prezentowały się wybornie.

Parada żaglówek i motorówek wywołała wśród widzów nie małe poruszenie, serdeczności i zainteresowania wokół w tym dniu nie brakowało.

Flotylla przepłynęła pomiędzy mostem Niskim a Wysokim, gdzie kapitanowie zaprezentowali swoje umiejętności, po czym uczestnicy spłynęli do klubu by ogrzać się w blasku ogniska, skosztować kiełbaski oraz najlepszej kawy w mieście….

W tym dniu było słychać wokół melodie granych i śpiewanych szant do czego w najwyższym stopniu przyczynili się nasi przyjaciele Tomasz i Przemek.

Elbląskie Święto Chleba zapewne już na trwałe wpisze się w kalendarz imprez klubowych w kolejnych latach o czym jesteśmy przekonani.

Wszystkim uczestnikom PARADY serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, uśmiech, ogrom serdeczności i smakowitości, które znalazły się na naszych stołach.

Stopy wody pod kilem i samych pomyślnych wiatrów Przyjaciele!!!

Serdecznie dziękuję całemu Zespołowi Jachtklub Elbląg za nieoceniony wkład pracy, zaangażowanie, całą serdeczność i pozytywną energię. Za to że jesteście!!!
Oksana, Paulina, Kasia, Ada, Piotr i Asia, Sylwia, Agnieszka, Daniel.. itd.. DZIĘKUJĘ