54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

Sukces Ekipy Elbląskiej Szkółki Żeglarskiej w Regatach o Puchar „Trójząb Neptuna” 10-11 czerwca w Górkach Zachodnich

Sukces Ekipy Elbląskiej Szkółki Żeglarskiej w Regatach o Puchar „Trójząb Neptuna” 10-11 czerwca w Górkach Zachodnich

W Regatach o Puchar „Trójząb Neptuna”, które odbyły się 10-11.06.2023 w Górkach Zachodnich, nasza ekipa zdobyła 2 puchary. Zespół pod czujnym okiem Trenerów Tomka Kalinowskiego oraz Kamila Laskowskiego w końcu wywalczyli wymarzone pozycje na podium. Silny sobotni wiatr oraz nieco łaskawszy niedzielny, umożliwiły rozegranie 4 punktowanych wyścigów.

Jachtklub Elbląg reprezentowali: Tosia Wojtaś, Anna Polak, Karol Barański, Karol Sadolewski, Filip Dzieszkiewicz, Krzysztof Prokopów oraz Miłosz Mikulski.

Anna Polak oraz Karol Sadolewski zdobyli 2 miejsca w swoich klasach Optimist C. GRATULIJEMY !!! i mamy co świętować !!! Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: https://zpz.trenerzu.eu/…/wyniki-regaty-o-trojzab-neptuna/

Dziękujemy Tym, który przyczynili się do tego naszego SUKCESU! Trenerzy Tomasz Kalinowski i Kamil Laskowski, klubowicze Jachtklub Elbląg, Miasto Elbląg, Marina Suchacz – bez której nasze treningi nie mogły by się odbywać ! MOSiR Elbląg, TPE, Sportowa Szkoła nr 3 w Elblągu, Rodzice !!! i wszystkie przychylne nam osoby !

Kolejne regaty w ramach cyklu Żeglarski Puchar Żuław odbędą się 22-23 lipca 2023 w Marinie Suchacz…. serdecznie zapraszamy !!!

https://www.portel.pl/sport/sukces-ekipy-elblaskiej-szkolki-zeglarskiej/134632

Kalendarz Regat o Puchar Żuław -> https://zeglarski.info/wp-content/uploads/2023/05/Kalendarz_I_Zeglarskiego_Pucharu_Zulaw_2023.pdf