54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

Oferta pracy – recepcjonista

Jachtklub Elbląg zaprasza do dołączenia do zespołu obsługującego działalność stowarzyszenia. Praca w trybie zmianowym w porze nocnej i dziennej polega na obsłudze klientów mariny żeglarskiej i małego obiektu hotelowego.

Profil kandydata:

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej;
  • Sumienność, dobra organizacja pracy;
  • Sprawność w działaniu, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Umiejętności pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi;
  • Umiejętność radzenia sobie w zaskakujących sytuacjach, pokonywania trudności;
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziana;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.

Zakres zadań:

  • Witanie i obsługa gości mariny i hotelu;
  • Obsługa korespondencji tradycyjnej, elektronicznej oraz telefonu;
  • Kontrola wydawania kluczy i dostępu do pomieszczeń;
  • Obsługa kasy i płatności bezgotówkowych, naliczanie należności, wystawianie dokumentów księgowych;
  • Obsługa programów rezerwacyjnych i biurowych;
  • Prowadzenie dokumentacji obsługiwanych spraw: ewidencji, rejestrów i zestawień;
  • Utrzymanie porządku i czystości w pokojach, w obiekcie i na terenie;
  • Obsługa imprez;
  • Współpraca z kontrahentami (m.in. zlecanie prania, wymiany butli gazowej, przyjmowanie towaru itp.);
  • Udzielanie informacji gościom, wydawanie materiałów informacyjnych;
  • Dbanie o wizerunek organizacji;
  • Wykonywanie innych czynności związanych z prowadzoną działalnością zleconych przez przełożonych.

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w pełnym wymiarze godzin w siedzibie stowarzyszenia w Elblągu;
  • Formę zatrudnienia – umowa o pracę;

Terminarz rekrutacji:

  • nabór dokumentów do 6.06.2021;
  • rozpoczęcie zatrudnienia – druga połowa czerwca.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres jachtklub@jachtklub.elblag.pl