Nasi żeglarze na międzynarodowych wodach!
Załoga jachtu Mote, zdobywcy tytułu Najlepszego Jachtu Zalewu Wiślanego 2025 zameldowała się na starcie prestiżowych międzynarodowych regat offshore Race Week Bornholm w duńskim Nexø.

Klubowa bandera dumnie powiewa na maszcie, a nasi koledzy żeglarze Krzysztof Kobus, Sebastian Nienadowski oraz Grzegorz Szlendak mierzą się dziś z rywalami podczas wyścigu portowego. To doświadczeni żeglarze, którzy od lat udowadniają swoje umiejętności na wodach Zalewu Wiślanego i Morza Bałtyckiego.

Trzymamy mocno kciuki za całą załogę Mote i z niecierpliwością czekamy na jutrzejsze relacje prosto z Bornholmu, a następnie na wieści z Christiansø!

Jesteśmy dumni, że nasi reprezentanci promują Elbląg, Zalew Wiślany i polskie żeglarstwo na międzynarodowej arenie.
Życzymy pomyślnych wiatrów, bezpiecznej żeglugi i jak najlepszych wyników!
Powodzenia, Mote! Klub jest z Wami!
Wyświetl mniej
