54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

AKTUALNOŚCI

Półkolonie żeglarskie. Zapraszamy!

Szkółka Żeglarska Jachtklubu Elbląg zaprasza dzieci w wieku od 7 do 13 lat na półkolonie żeglarskie. Przygotowaliśmy specjalny program żeglarski .  Dużo nowych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń

W programie nauka żeglowania na dwuosobowym jachcie klasy Laser Pico, nauka żeglowania Optimiście, pływanie na deskach  (stand Up Padle),wiązanie węzłów żeglarskich, przejażdżki motorówką i wiele innych atrakcji. Nauka i zabawa. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów żeglarstwa. Zajęcia odbywać się będą w Jachtklubie ul Radomska 29 od godz.07.30 do godz 16:30 od poniedziałku do piątku Zapraszamy.

kontakt  tel: 503 095 218 e-mail: szkolka@jachtklub.elblag.pl

ŻEGLARSKIE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy dzieci w wieku 6-7 lat do uczestnictwa w Żeglarskim Przedszkolu zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu w sobotę i będą prowadzone przez doświadczonych trenerów żeglarstwa. Szczegóły na stronie ŻEGLARSKIE PRZEDSZKOLE

Półkolonie żeglarskie 2021

W tym roku organizujemy dla dzieci w wieku 7-13 lat półkolonie żeglarskie. W programie nauka żeglowania na jachcie klasy Optimist, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pływanie na supach i to wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów żeglarstwa.

Terminy:

terminy półkolonii

Szczegóły w zakładce PÓŁKOLONIE 2021

ZAJĘCIA ŻEGLARSKIE W KLUBIE

Zapraszamy dzieci w wieku 9-10 lat do szkółki żeglarskiej. Jeśli chcecie, aby wasze dziecko aktywnie spędzało, czas na świeżym powietrzu ucząc się przy okazji fascynującej sztuki żeglowania, współpracy w grupie oraz dbania o środowisko naturalne to jest to miejsce dla Was. Szczegóły w zakładce Rekrutacja.