Początek

Sprawy organizacyjne.

Szanowni Klubowicze,
Informujemy, że w związku z rozpoczęciem działalności naszej Szkółki Żeglarskiej, Zarząd Jachklubu, podjął decyzję, dotyczącą ograniczenia czasu pracy dźwigu, oraz częściowego ograniczenia ruchu samochodowego w trakcie trwania zajęć dzieci na naszym terenie.
Jako, że bezpieczeństwo naszych podopiecznych, jest dla nas najważniejsze, w czasie zajęć szkoleniowych na wodzie, czyli każde:
- czwartek od godziny 16:00 do 18:00
- piątek od godziny 16:00 do 18:00
- sobotę od godziny 10:00 do 14:00
pracą dźwigu zostaje zawieszona. 

Oczywiście w sprawie wolnych terminów pracy dźwigu, proszę kontaktować się z Wiesią Murawską, która umówi z każdym zainteresowanym dogodny termin dźwigowania jachtu.
Dodatkowo na czas treningu prosimy zostawiać samochody przed wyznaczonym słupkami wygrodzeniem (jak na załączonej mapce).
Ograniczenia będą trwały do czasu zakończenia zajęć na wodzie ... zależnie od pogody. Informacja o zakończeniu zajęć na wodzie pojawi się na stronie JK.
 
Prosimy jednocześnie o pełne zrozumienie... operacje dźwigowe należą do tych, obarczonych sporym ryzykiem wystąpienia incydentów, a bezpieczeństwo nasze i naszych podopiecznych jest NAJWAŻNIEJSZE !
 
Z wyrazami szacunku, 
Zarząd Jachtklubu Elbląg