Początek

Zawiadomienie o Regatach - PUCHAR MARINY ELBLĄG

Żeglarze, 

...jeżeli impreza ma być dobra... a nawet najlepsza... musi być przygotowana wcześniej :) ...dlatego właśnie już teraz publikujemy Zawiadomienie o Regatach PUCHAR MARINY ELBLĄG, równocześnie zapraszająć Wszystkich serdecznie do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Impreza ta będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na trasę, która zostanie wytyczona dookoła Zalewu Wiślanego. Będzie to impreza przygotowana przez Żeglarzy dla Żeglarzy :), co oznacza kupę świetnej zabawy.
Oficjalną treść Zawiadomienie znajdziecie klikając na obrazek poniżej.

W telegraficznym skrócie... bazą imprezy będzie nowy port Pętli Żuławskiej w Krynicy Morskiej. Na terenie pętli zorganizujemy dobre jedzonko i na pewno świetną zabawę wieczorem... jak już spłyniemy z wyścigu.

Jako, że chcemy dobrze przygotować się do tego wydarzenia, już dziś macie możliwość rejestracji swojego uczestnictwa na stronie Jachtkliub Elbłag. Obecnie zarejestrowanych jest już 6 okrętów a to dopiero początek. Aby zarejestrować jacht, należy w lewym menu naszej klubowej witryny wejść w pozycję "Puchar Mariny Elbląg - REJESTRACJA" - lub kliknąć tutaj.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dzwońcie - Adam Kapczyński i ja ... Grzesiek Polak czekamy na pytania lub sugestie.
Na naszej stronie Facebookowej na bieżąco będziemy informować Was o przygotowaniach oraz zgłoszonych jachtach.

DO ZOBACZENIA W KRYNICY !

 

lub w formacie .pdf - do pobrania tutaj