Pilnie potrzebna pomoc! Namiot czeka
Szanowni Państwo, Członkowie i Sympatycy Klubu,
zbliża się najważniejsza chwila w roku dla każdego żeglarza w naszej marinie, 22 maja 2026 r. rozpoczynamy sezon żeglarski!
Jak to bywa w życiu, aby móc wspólnie celebrować te chwile, musimy się wcześniej do nich odpowiednio przygotować.
ZAPRASZAM Wszystkich członków klubu oraz sympatyków do pomocy. Przed nami zadanie postawienie namiotu imprezowego.
Prace rozpoczynamy w przyszłym tygodniu —> 13 maja od godz. 9. i będą trwały aż do osiągnięcia celu…
Każda para rąk jest mile widziana i na pewno przyda się..
Namiot jest duży i szczególnie podczas kulminacyjnego momentu montażu zadaszenia potrzebujemy kilku osób do wspólnego działania.
Liczymy na Waszą obecność i pomoc. Razem stworzymy świetne warunki do rozpoczęcia kolejnego żeglarskiego sezonu!
Do zobaczenia w marinie!
