Klubowe rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2026
Szanowni Członkowie i Sympatycy Jachtklubu Elbląg,
w imieniu Zarządu serdecznie zapraszamy na uroczyste Rozpoczęcie Sezonu Żeglarskiego 2026, które odbędzie się w dniu 22 maja 2026 r. (piątek) o godz. 17:00 w siedzibie Jachtklubu Elbląg.
Uroczystość rozpoczniemy tradycyjnie przy maszcie podniesieniem bandery.
Po części oficjalnej zapraszamy na wspólne świętowanie:
– poczęstunek – przekąski, ciasto i jak zawsze najlepsza kawa w mieście,
– ognisko z kiełbaskami,
– a wieczorem koncert – nasi przyjaciele Przemek i Anatol zadbają o muzyczną oprawę tego wyjątkowego spotkania.
Będzie to doskonała okazja do wspólnego rozpoczęcia sezonu, spotkania w żeglarskim gronie i spędzenia czasu w dobrej atmosferze.
Do zobaczenia w Marinie!
Z żeglarskim pozdrowieniem,
Zarząd Jachtklubu Elbląg
