54° 11' 34"N 19° 23' 3"E
55 232 67 20
jachtklub@jachtklub.elblag.pl

Dziękujemy za wspólny czas!

Dziękujemy za wspólny czas!

Czas płynie nieubłaganie… a nasi praktykanci z ZSG w Elblągu (klasa II TEPiT) właśnie kończy swoją przygodę w naszej marinie.

Nikola, Maja, Zosia, Michalina i Kacper, młodzi, pełni energii i zaangażowania pod czujnym okiem bosmana Wojtka zaliczyli praktyki na medal. Pracy było sporo, ale nie brakowało też chwil pełnych radości i dobrej zabawy.

Dzięki wsparciu naszych niezastąpionych rezydentów – Wojtka, Wiesława i Łukasza, młodzież przeżyła piękne chwile na wodzie. Były inspirujące rozmowy, wspólne pieczenie (i nie tylko), kiełbaski, szkolenie z pierwszej pomocy, a jak na prawdziwych wilków morskich przystało, także nauka wiązania węzłów żeglarskich!

Dziękujemy Wam za ogrom pozytywnej energii, uśmiech i zaangażowanie każdego dnia.

Życzymy Wam samych sukcesów i spełnienia marzeń!

I pamiętajcie… drzwi naszej mariny zawsze są dla Was otwarte. Wracajcie do nas, bo o takiej młodzieży naprawdę się marzy.