Pamięć i wspomnienie naszych ŻEGLARZY
Trudny dzień pełen emocji, wspomnień i refleksji. Przy kamieniu upamiętniającym naszych kolegów żeglarzy zgromadziło wielu z nas – przyjaciół, ludzi morza, tych, którzy pamiętają i czują.

Były wspomnienia, chwile ciszy i zadumy… ale też ciepło płynące ze wspólnego bycia razem.

W tym szczególnym dniu był z nami ktoś jeszcze. Rafał, to spotkanie na pewno było dla Ciebie ważne, to powrót do wspomnień i pamięci o kimś ważnym. Dziękujemy, że byłeś z nami, jak niegdyś Twój ojciec.

Nowy obelisk zaskoczył wielu, wyszło pięknie! Wiemy, że pozostanie z nami na długie lata jako miejsce pamięci i spotkań.

Po części oficjalnej, były rozmowy przy najlepszej kawie w mieście i słodkich, domowych rogali… bo wspólnota to także te proste, dobre chwile.

Pamiętamy!
